Par mums

40
com_content.article
(5 votes, average 5.00 out of 5)
Par mums5.00 out of 51 based on 5 voters.


Mūsu uzņēmuma komanda ir mūsu kapitāls. To pārstāv kompetenti, efektīvi un pieredzes bagāti darbinieki – sākot no klienta konsultēšanas un cenu piedāvājuma izteikšanas līdz koka logu piegādei klienta norādītājā laikā un vietā. Katram darbiniekam, kurš ir savas darbības jomas speciālists, ir skaidri deleģēti pienākumi, kurus viņi pilda ar augstāko atbildību, regulāri apgūstot nozares jauninājumus.

Mēs ieviešam dzīvē Kioto protokolu un Eiropas Savienības direktīvas:
11.12.1997. starptautisks dokuments "APVIENOTO NĀCIJU ORGANIZĀCIJAS VISPĀRĒJĀS KONVENCIJAS PAR KLIMATA PĀRMAIŅĀM KIOTO PROTOKOLS" ("LV", 89 (2664), 13.06.2002.) [stājas spēkā 16.02.2005.]

EIROPAS PARLAMENTA un PADOMES DIREKTĪVA 2002/91/EK (2002. gada 16. decembris) par ēku energoefektivitāti

Atbalstām Eiropas Savienības energoefektivitātes plānu samazināt primārās enerģijas gada patēriņu līdz 2020.gadam par 20% - Energoefektivitātes rīcības plāns. Potenciāla izmantošana” (COM(2006)0545).


Neuzskatām, ka jāsasniedz maksimāli augsti siltumizolācijas rādītāji par augstāko cenu. Savu produkciju piedāvājam par konkurētspējīgām cenām ar labākajiem rādītājiem - mēs radām kvalitatīvus koka logus ar augstu siltumizolācijas koeficientu, ievērojot Eiropas Savienības direktīvas, bet tajā pašā laikā nodrošinot mūsu logu maksimāli pieejamu cenu.

Esam stingri apņēmušies un pildām šo apņemšanos, vienmēr ievērot koka logu ražošanas tehnoloģiju, nodrošināt ražotni ar labākajām izejvielām un precīziem griezējinstrumentiem.

Uzņēmuma filozofija – kvalitāte un ekonomiski pamatots risinājums vienmēr pirmajā vietā un, ja ir vērts darīt darbu, tad to vērts darīt kvalitatīvi!

Uzzināt vairāk par koka logiem

Submit to Digg Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Stumbleupon Submit to Technorati Submit to Twitter Submit to LinkedIn