Tehnoloģija

36
com_content.article
(9 votes, average 4.78 out of 5)
Tehnoloģija4.78 out of 51 based on 9 voters.


Mūsu produkcija - Eiropas tipa IV 68/78 koka logi

Koka logu un durvju kvalitatīvu ražošanas procesu nodrošina kvalificēta komanda. 
Izmantojam vācu kompānijas Weinig darba galdus, tai skaitā Unicontrol komplektā ar Leiz frēzēm. Izmantotās tehnoloģijas ļauj mēnesī saražot līdz 300 logu, durvju vienībām – no vienkāršām vitrīnām līdz sarežģītām konstrukcijām, tai skaitā jebkura izmēra arkām vai apaļiem logiem. Mūs spēj ierobežot vienīgi materiāla nestspēja, furnitūras izvēle un arhitekti.

 Izejmateriāli:

  • Koka sagataves logiem un durvīm, kas tiek izgatavotas no trīskārt līmētām lamelēm, iepērkam no vadošiem Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā Eiropas standartiem atbilstošas augstas kvalitātes materiālus.
  • Galvenokārt izmantojam priedes koka sagataves (maza siltumvadība), bet ir iespējams izgatavot logus no klienta izvēlētā koka sugas kokmateriāla.

Krāsas, lakas

Izmantojam speciāli koka logiem paredzētas vācu firmas Remmers Baustofftechnik GmbH ūdens bāzes krāsas un lakas, kas sevi pierādījušas kā kvalitatīvu un ilgmūžīgu produktu. Tās lieliski kalpo Latvijas mainīgajā klimatā. Remmers Baltica

Furnitūra

  • Izmantojam vācu kompānijas plašā klāsta Roto NT furnitūru. Roto.lv

Stikla paketes

  • SIA Transparence ražotās stiklapaketes, kas ir pārklātas ar selektīvo pārklājumu un pildītas ar argona gāzi, mūsu ražotajiem logiem nodrošina maksimālu siltumefektivitāti.

Vērtnes hermētiskā noslēgšana

  • Logu un durvju vērtnes blīvēšana tiek nodrošināta ar firmas "Deventer" blīvgumijām, kas ir noturīgas pret atmosfēras iedarbību (saglabā savas elastīgās īpašības gan lielā salā, gan karstumā, noturīgi pret UV starojumu), nereaģē ar krāsām un lakām.

Lai nodrošinātu logu ilgmūžību un neraizētos gadu desmitiem par loga krāsojumu, logiem papildus ir iespējams uzstādīti dažāda tipa un krāsu alumīnija profilus. Šie profili novērš krāsas bojāšanos vietās, kuras visvairāk pakļautas saules iedarbībai.     P.S. Ir iespēja uzstādīt jau esošajiem logiem.

Uzzināt vairāk par koka logiem