Koka logi

33
com_content.article
(42 votes, average 4.40 out of 5)
Koka logi4.40 out of 51 based on 42 voters.


Ziemeļu logi, piedāvā kvalitatīvus koka logus un labas koka logu cenas!

Katrs pasūtījums tiek izvērtēts individuāli.

Nosakot katra oriģinālā loga vai durvju vienības cenu, mēs izvērtējam tā izmērus (lielāka izmēra logam vai durvīm, cena m² būs zemāka) un krāsojumu (cena būs zemāka, ja izvēlēsieties vienas krāsas krāsojumu loga vai durvju iekšpusei un ārpusei).

Noteiktā m² cenu ietekmē arī loga vai durvju forma. Ražošanas tehnoloģija ļauj izgatavot ne tikai klasiskas formas koka logus un durvis, bet arī arkas, apaļas vai pusapaļas formas logus un durvis.

Trīs apsvērumi kādēļ izvēlēties koka logus:

  • Koka logi īpašumu padara vērtīgāku un vizuāli bagātīgāku.
  • Koka logiem ir mazāki siltuma zudumi, jo koka siltuma vadību var pielīdzināt akmens vatei.
  • Koks, atšķirībā no plastikāta, ir dabīgs materiāls, līdz ar to nav iespējama maiņa pret līdzīgiem lētākiem materiāliem, tādejādi samazinot tā kalpošanas ilgumu.

Lai mēs varētu izteikt Jums cenu piedāvājumu, jums jāzina

  • Logu izmēri (augstums un platums) un skaits
  • Dizains (forma, dalījums, dekoratīvie elementi)
  • Toņu izvēle (vienkrāsaina vai divkrāsaina) Apskatīt koka logu krāsu un lazūrlaku paraugus
  • Vērtņu izvietojums un veids (verami- atgāžami, bīdāmi)

Svarīgi zināt:

Koka logi ir cieši saistīti ar mājas ventilāciju – pagājušā gadsimta vidū māju arhitekti, projektējot mājas, ņēma vērā faktu, ka logus nav iespējams uztaisīt hermētiskus, tādēļ ēkās paredzēja tikai vienu ventilācijas kanālu gaisa noplūdei, rēķinoties, ka gaisa ieplūde notiks caur logiem. Šobrīd būtiski, izgatavojot jaunus logus, ir jāņem vērā energoefektivitāte, tādejādi nav pieņemami, ka logi nav hermētiski. Tie ir ar augstu siltumizolācijas koeficientu. Līdz ar to mainot ēkām logus, ir nepieciešams uzlabot arī ventilācijas sistēmas.

Uzzināt vairāk par koka logu ražošanas tehnoloģiju

Submit to Digg Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Stumbleupon Submit to Technorati Submit to Twitter Submit to LinkedIn